2 proc.

Gerbiami tėveliai, buvę mokiniai ir visi, kurie norėtų paremti mūsų mokyklą!

Dėkojame visiems, 2017 metais parėmusiems mokyklą ir skyrusiems 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio!

Už Jūsų paramą mokykla modernizuoja ugdymo procesą, atnaujina ir gerina mokyklos aplinką, džiugina mokinius ne tik Kalėdinėmis dovanėlėmis, bet ir apdovanoja įvairių konkursų bei olimpiadų dalyvius ir nugalėtojus. Dalis pinigų skiriama mokinių ekskursijoms, muzikos instrumentų, aparatūros įsigijimui, išvykoms į rajoninius bei respublikinius konkursus, renginius. Mokyklos bibliotekos fondai papildomi naujausiai išleistais, mokinių pasirinktais, kūriniais.

Pagal Lietuvos Respublikos Seimo priimtus Labdaros ir paramos bei Gyventojų pajamų mokesčio įstatymus savo pajamų dalį (iki 2 proc.) Jūs galite pervesti pasirinktai įstaigai, visuomeninei organizacijai ir kt. Tai nepareikalaus iš Jūsų jokių papildomų materialinių išlaidų. Parama iš gyventojų pajamų mokesčio teikiama pateikus prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai iki 2018 metų gegužės 1 d.

 Norėdami mums skirti 2% pajamų mokesčio paramą, galite tai padaryti tokiais būdais: 

  • Pirmasis būdas:elektroniniu būdu per mokesčių inspekcijos duomenų bazę http://deklaravimas.vmi.lt/ arba per internetinę bankininkystę (internetiniame banke pasirinkę elektroninį deklaravimą).
  • Antrasis būdas:galite nuvykti į mokesčių inspekciją (VMI) ir ten užpildyti specialų formos FR0512 prašymą arba šį prašymą nusiųsti paštu į mokesčių inspekciją (VMI). 

Rekvizitai 2 proc. paramai: 

  • Paramos gavėjo identifikacijos Nr. (kodas):  290110060
  • Paramos gavėjo pavadinimas: Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokykla, adresas: Vytauto 29 LT-65217, Varėna. 

Nepamirškite užpildyti asmeninių duomenų (1, 2, 3 eilutės), pildymo datos  (7 eilutė) bei pasirašyti prašymo apačioje. 

Kaip pildyti elektroniniu būdu per duomenų bazę http://deklaravimas.vmi.lt/ arba per internetinę bankininkystę (internetiniame banke pasirinkę elektroninį deklaravimą).

 Meniu pasirinkite Pildyti portale. Skyriuje Pildyti naują dokumentą pasirinkite reikiamą formą. Kur kas lengviau ją surasite, jei pasinaudosite filtru – nurodysite formos kodą 512 ir paspausite Filtruoti.

Surasta forma pažymėta gaublio simboliu, reiškia, ją galima pildyti svetainėje. Spragtelėkite šį gaublį ir forma bus atverta pildymui.

Prieš išsiųsdami formą, pasitikrinkite, ar joje nėra klaidų: virš formos spragtelėkite raudono šauktuko mygtuką !

Nuoširdžiai dėkojame

 

MIELI MENŲ MOKYKLOS MOKINIŲ TĖVELIAI, DARBUOTOJAI, RĖMĖJAI

Nuoširdžiai dėkojame visiems, 2017 m. mokyklai skyrusiems 2 procentus gyventojų pajamų mokesčio. Už surinktas lėšas (205 Eur) įsigijome 5  stovus natoms, būgno plastiką, maitinimo adapterį nešiojamai klavinovai.

Jūs labai padėsite savo vaiko mokyklai, jeigu skirsite 2 procentus GPM ir šiais metais.

Ši finansinė parama padės mums įsigyti ir atnaujinti ugdymo priemones, kuriomis naudojasi Jūsų vaikai. Informacija, kaip pervesti 2 proc. GPM, yra svetainės skiltyje „2 proc‘.

Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokykla.

 

Sėkmingai praėjus kalėdiniam atvirukų aukcionui (surinkta 153 Eur), buvo atnaujintos dailės mokymo priemonės – įsigyti gipsiniai modeliai.

Dar kartą dėkojame aktyviai dalyvavusiems ir įsigijusiems jaukius vaikų kūrybos darbelius.

 

Didžiausios paramos kalėdiniu laikotarpiu sulaukėme iš UAB „VILNIAUS MEDICINOS SERVISAS“ direktoriaus (700 Eur), dėkojame šiai įmonei, kad šiandien turime puikų trimitą ir naujas dailės priemones.