Koncertai darželiuose

Mokomės pažinti menus ir stebėti meno kūrinius. Atviros pamokėlės parodoje „Miesto veidai“ su Varėnos „Žilvičio“ vaikų lopšelio-darželio priešmokyklinukais ir jų auklėtojomis. Nuoširdžiausi ir viską matantys meno gerbėjai 

Spalio 22 d. Varėnos J. Čiurlionytės menų mokyklos mokiniai, koncertavo Senosios Varėnos l./d. „Nykštukas“. Dėkojame už šiltą priėmimą, linksmas šypsenas ir plojimus!

1975 m. UNESCO paskelbė spalio 1-ąją Tarptautine muzikos diena. Vienas iš šios šventės iniciatorių – kompozitorius Dmitrijus Šostakovičius. Šią dieną įvairiose šalyse rengiami geriausių šalies atlikėjų koncertai. Varėnos Jadvygos Čiurlionytės mokyklos mokiniai ir mokytojai koncertavo Varėnos l./d. „Žilvitis“. 

 

Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos ir Varėnos l./d. „Žilvitis“, „Pasaka“, S. Varėnos l./d. „Nykštukas“ ilgą kelionę po muzikos ir teatro pasaulį šiandien vainikavo baigiamasis koncertas. Mažieji klausytojai lankėsi menų mokykloje, klausė koncerto, patys koncertavo, buvo supažindinti su muzikos instrumentais, muzikos stiliais. Tikimės, graži draugystė stiprės ir atneš dar gražesnių meninių rezultatų.

 

Balandžio 16 d. Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos mokiniai, koncertavo vaikų lopšelyje-darželyje „Pasaka“. Dėkojame už šiltą priėmimą, linksmas šypsenas ir plojimus!

 
 
Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos ir Varėnos „Ryto“ progimnazijos teatro klasės mokiniai (mokytoja Tatjana Žilinskienė) mažuosius žiūrovus džiugino spektakliu „Žirafa su kojinėmis“. Ši J. Januškevičiūtės pjesės inscenizacija pasakojo apie tai, kad kiekvienas mūsų yra išskirtinis ir unikalus.
Vaidino: žirafa Gabrielė – Kamilė Alekšiūnaitė, zebras Plerpis – Herkus Lūžys, beždžionėlė Gogo – Dominyka Sadauskaitė, beždžionėlė Trumpė – Emilija Brakauskaitė, papūgėlė Čika – Jogailė Keršytė, begemotukas Albertinukas – Titas Zajančkauskas, liūtas Liūtauras – Andrius Kamarauskas.  
Teatro grupės pasirodymai vyko šių metų kovo 19 d. Varėnos „Ryto“ progimnazijoje, Kovo 23 d.  l./d. „Pasaka“, kovo 26 d. l./d. „Žilvitis“. 
Dėkojame įstaigoms už bendradarbiavimą ir šiltą priėmimą!
 

 

Kovo 12 d. Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos mokiniai, koncertavo vaikų lopšelyje-darželyje „Žilvitis“. Dėkojame už šiltą priėmimą, linksmas šypsenas ir plojimus!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vasario 14 d. Varėnos J. Čiurlionytės menų mokyklos mokiniai, minėdami Lietuvos nepriklausomybės šimtmetį, koncertavo Senosios Varėnos l./d. „Nykštukas“. Dėkojame už šiltą priėmimą, linksmas šypsenas ir plojimus! Gražių ir prasmingų švenčių!